Darčeky Počet produktov: 8 produkty.

Darčeky. Darčekom môže byť takmer čokoľvek.
Ako vybrať správny darček? Ponúkam zopár typov:
Keď nevieš, opýtaj sa. :) Najjednoduchšie je, opýtať sa. Lenže, niekedy je odpoveď nič. A nič majú všade. Treba zohľadniť príležitosť a vzťah k obdarovávanému.
Darčekom pre mladého človeka, ktorý sa práve odsťahoval od rodičov môžu byť obliečky. Buď príjemné neutrálne alebo oslnivé. Vhodným darčekom môže byť aj originálny obraz.
Novonarodenému dieťatku sa najčastejšie kupuje oblečenie a plienky. Buď vo forme torty alebo len tak. Môžete však urobiť radosť aj detskou obliečkou. Nevyužije sa hneď, ale napríklad o pol roka, keď už nebude spávať v perinke. Deti majú radi rozmanité obrázky. Vybrať si môžete medzi zvieratkami zo zoo alebo z farmy.
Ak sa rada páči, môžete jej darovať zrkadielko do kabelky, šperkovnicu alebo ju zobrať na nákup oblečenia.
Kamarátovi, kamarátke a svojej láske môžete darovať vankúšik. Buď niektorý z klasických alebo vankúšik s textom. Dokonca, aj s vlastným textom. Celkom vtipne vyznie napríklad aj roláda či fľaška z uteráku.
Vhodným darčekom pre ženu (manželku, tetu, svokru) môže byť parfém, vhodne zabalený v peknej škatuľke a k tomu pribalenú šatku, prípadne dámske látkové vreckovky.
Čo takto darovať napríklad k meninám štýlový dáždnik?
Pre muža (dospievajúceho syna, starého otca, svokra) môže byť vhodným darčekom látkový kapesník v škatuľke s drobnosťou navyše ako vreckový nožík, ploskačka alebo mydlo. Dospievajúcim chlapcom spravia radosť hodinky.